KONST / Litografier / Litografi 12983107
nr 1298 3107
Litografi
Picasso, (ej signerad), Eau-forte et pointe-seché, "4. 10. 68", modell. Bladets mått: 20x27,5
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 december 2019
kl 19:56:05
12/12 12:50:57